Dt. Kamuran ÖZDOĞAN

kamuran-ozdogan

Değerli Hasta ve Hasta Yakınlarımız,

Sizlerin de bildiği gibi 20 yılı aşkın bir süredir İstanbul’da ağız ve diş sağlığına yönelik tüm branşlarda farklı kliniklerimizde ekibimle birlikte sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 2020 yılından itibaren ise sadece Bakırköy İncirli Caddesi’nde bulunan muayenehanemde ve Balıklı Rum Hastanesi bünyesindeki Diş Kliniğimizde sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz.

Meslek hayatımda sizlerle birlikte pek çok anımız oldu, pedodonti hastamız olarak kliniklerimize gelen çocuk hastalarımız bugün yetişkin hastalarımız olarak ziyaretimize geliyorlar. 
Geçmişe birlikte şöyle bir bakacak olursak;

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldum. İlk olarak 1999 yılında Balıklı Rum Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’ni kurdum. Aynı dönemde eş zamanlı olarak çok değerli hocalarımla yarı zamanlı Alman Hastanesi’nde çalışma fırsatı buldum.

Üniversiteden yıllarından itibaren ilgi duyduğum İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği konusunda bu yıllardan itibaren çalışmaya başladım. Mayo Clinic, Minnesota’da İmplantoloji ve İmplant Üstü Protezler üzerine canlı vaka uygulamalarda gözlemde bulundum.

1998 yılında Bakırköy’deki ENT Tıp Merkezi bünyesindeki Kliniğimizi kurdum. Avrupa Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü’nde ekibimle birlikte ders verdim. 2013 yılında Medicana International Beylikdüzü Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’ni kurdum ve klinik şefi olarak o bölgedeki hastalarımı takip ettim. 

Sizlerin de bildiği gibi tüm bu seneler içinde; Genel Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı-Estetik Diş Hekimliği, Protez ve İmpant vakaları yanı sıra konusunda uzman ekibimiz ile birlikte ağız ve diş sağlığına ait tüm branşlarda hizmet vermeye devam ettik.

Meslek hayatım boyunca hastalarımıza hayal ettikleri gülüşe ve sağlıklı bir ağız yapısına ulaşmalarında; sadece standart diş hekimliği tedavi yaklaşımları ile değil, tüm yeni uygulamaları takip ederek, güncel teknolojiler kullanarak emek vererek aracılık etmeye çalıştım.

Öncelikle yıllar içinde bir aile gibi olduğumuz hastalarımıza ve yakınlarına kendim ve beni hiç yalnız bırakmadan destekleyen ekibim adına teşekkür ediyor, 2020 senesinden itibaren yeni kliniğimizde sağlığa ve estetiğe birlikte yürümeyi diliyorum.

Mutlu, içten gelen gülüşlerin, sağlıklı, estetik ve kendine güvenen gülümsemelerle buluşması dileğiyle…

Sitemizden çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.